wtorek, 24 stycznia 2012

Oook już chyba idę spaac.:OOOO.Dobra idę.Dobranooc!!!<3333.Do jutra.Jutro też coś napiszę.!!

PS.Napiszę o jutrzejszym dniu !!!!STOP A.C.T.A!!!!No i wreszcie już po filmach.Ale dużo nie napisze bo zaraz idę spaac ponieważ jestem zmęczona.Muszę jeszcze jeden wpis na Fotoblogu napisac.To nie fair!!Nie będzie można ściągac piosenek z interentu i filmów też!!I z kąd ja mam ściągac moje piosenki na telefon lub MP4??

Hahhahaha jestem w związku z koleżanką na Facebooku.Ale to tylko tak dla żartów.Hahahahaha!!!!Umówiłyśmy się tak w szkole że ja jej wyślę zaproszenie do bycia razem w związku!!!

O kulisy"M jak Miłośc".Oglądam jak zwykle!!!Mój ulubiony program.Znaczy jest na drugim miejscu bo na pierwszym są"Barwy Szczęścia".

Łeeeee!!A jak będę miała nowe piosenki jakieś to już nie będę mogła ściągnąc...Głupie to wszystko !!!!STOOOOOOP A.C.T.A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


<3 <3 Echt Waar ! ! ! <3 <3 ....

<3333333333333333333333333333333333333

Eeeh!!(Echt Waar)!!!!!.


Teraz oglądam"Barwy Szczęścia"więc nie będę pisała ale potem bo filmie coś napiszę.A nie bo jeszcze"M jak miłośc"będzie.To po"M jak miłośc".


Jak wy też oglądacie to miłego oglądania!!
Ten wcześniejszy wpis był bez sensu bo spamowałam go z Fotobloga i tam pisało jak chcecie wejśc na mojego bloga to wejdźcie i podałam stronę ale jak coś to spamowałam,nie?I tak nikt tego nie czyta,ale piszę to dla siebie też.Więc?W następnym wpisie napiszę o Dzisiejszym dniu.Był naprawdę super znowu chłopacy...napiszę w następnym wpisie nie tu!!.
Ok to lecę.Narazie.Ale i tak zaraz napiszę następny wpis!!

<333.
Dzioneek!<33

Siema,siema!
Teraz obiecuję będę pisała coś pod wpisami a nie dodawała tylko zdjęcia lub nic nie pisala tylko cos tam bez sensu.Chociaż i tak nikt tego nie czyta ale tak dla siebie.Więc będę pisała.Lecz nie wiem co mam pisac.Wiem że mam pisac o swoim dniu ale to będzie tylko w jednym wpisie a w drugim co?xd


O niee ACTA!Nie będzie można ściągac piosenek!Nie przeżyję tego!<3333333.Jak nie będzie można ściągac to jak ja mam sobie zgrac piosenki na telefon i MP4 i wgl.!!!!<333.


Jak chcecie to możecie wejśc na mojego bloga ...
http://xseibellox.blogspot.com/


Okej chyba na dzisiaj będę już kończyła.

Narkaa
Pozdrowieniaa!!<333